Akumar S.C. na mapie Dystrybutorzy Victron Energy

Z ogromną radością informujemy, że nasze oddziały Akumar Rumia i Akumar Swarzędz zaliczają się do grona zaufanych partnerów biznesowych Victron. W wyniku wieloletniej współpracy, zgłębiania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników, osiągnęliśmy wysoki poziom kompetencji. Dzięki temu Akumar S.C. znajduje się na mapie Dystrybutorzy Victron Energy, na ich oficjalnej stronie internetowej. Oprócz danych kontaktowych znajdziecie tam krótki opis zakresu działań Akumar Rumia w ramach współpracy z firmą Victron.

Akumar Rumia na mapie Dystrybutorzy Victron Enenrgy

Victron Energy od ponad 45 lat dostarcza rozwiązania, które umożliwiają pozyskiwanie i magazynowanie energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Ich systemy stosowane są w najbardziej odległych i niekiedy trudno dostępnych rejonach świata. Wykorzystywane są na wiele sposobów m. in. do zasilania urządzeń elektrycznych w pojazdach, łodziach, gospodarstwach domowych, instytucjach, przedsiębiorstwach.

 

Dlaczego warto wybrać Akumar S.C. jako dostawcę produktów Victron Energy?

Dystrybutor Victron Energy w Polsce

Od wielu lat owocnie współpracujemy z firmą Victron i korzystamy z ich wsparcia merytorycznego w postaci szkoleń. Ucząc się od najlepszych, zyskaliśmy ogromną wiedzę na temat sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w zakresie zasilania. A także praktyczne umiejętności i doświadczenie, którymi dziś możemy się dzielić z naszymi klientami. Podnieśliśmy swoje kwalifikacje w zakresie doradztwa w doborze odpowiednich produktów. A także projektowania podstawowych systemów w pojazdach specjalistycznych oraz rekreacyjnych.

 

Sklep Victron | Akumar Rumia

 

Akumar Rumia instalacja fotowoltaiczna zbudowana z urządzeń VictronKlienci sklepu Akumar Rumia zainteresowani produktami Victron mogą liczyć na wsparcie w postaci:

 • odpowiedzi na pytania, które dotyczą produktów lub specyfikacji,
 • porad dotyczących zakupu,
 • pomocy w projektowaniu podstawowych systemów.

Bezdyskusyjną zaletą sprzedaży bezpośredniej produktów Victron w sklepie w Rumi jest możliwość obejrzenia dostępnych modeli przed zakupem. A także działającej instalacji off-grid zbudowanej z wykorzystaniem urządzeń Victron. Dzięki temu klienci mogą dowiedzieć się więcej na temat funkcji urządzeń, sposobu ich podłączenia, układu podzespołów w instalacji. A w połączeniu z fachowym doradztwem naszych sprzedawców, dobrze dopasować najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb.
Po wcześniejszym uzgodnieniu warunków ze sprzedawcą, istnieje możliwość:

 • montażu ładowarek MPPT, paneli fotowoltaiczne, akumulatorów, ładowarek Orion, zabezpieczeń Battery Protect w kamperach,
 • montażu i programowania inwerterów, MPPT w małych instalacjach Off-grid.

 

Sklep internetowy

Jesteśmy dumni, że również nasz sklep internetowy został uznany przez Victron Energy za zaufanego sprzedawcę ich produktów. Kupicie w nim urządzenia niezbędne do zbudowania instalacji fotowoltaicznej m. in.:

 • inwertery, falowniki,
 • ładowarki i prostowniki,
 • zabezpieczenia akumulatorów, a wśród nich ochronniki akumulatorów, balansery, przełączniki Cyrix, urządzenia Battery Protect,
 • monitory akumulatorów i systemów np. monitory BMV, Color Control GX, MPPT Control,
 • panele fotowoltaiczne: monokrystaliczne, polikrystaliczne,
 • regulatory ładowania MPPT, PWM,
 • akumulatory Victron żelowe i LiFePO4,
 • inne akcesoria (złączki, przedłużki, futerały).

Obecność Akumar S.C. na mapie Victron jest dowodem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań energetycznych do pojazdów. Stawiamy na jakość, trwałość oraz nowatorskie podejście do zarządzania energią.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wiedzy i usług naszego eksperta.

Akumar Rumia
Damian Kunikowski
tel. 666 612 860

Categories

Masz pytania?