Victron Energy

Firma Victron Energy od ponad 40 lat specjalizuje się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych. Zajmuje się budową urządzeń oraz projektowaniem instalacji, które pozwalają pozyskać energię elektryczną z odnawialnych źródeł. Instalacje fotowoltaiczne umożliwiają pozyskiwanie, przetwarzanie oraz magazynowanie energii elektrycznej adekwatnie do potrzeb klienta. Takie rozwiązania mają wiele zastosowań m.in. w pojazdach dostawczych, przemyśle, żeglarstwie, telekomunikacji. Korzystając z urządzeń Victron można budować:

  • instalacje autonomiczne (off-grid),
  • instalacje zintegrowane z siecią elektryczną (on-grid),
  • magazyny energii.

Firma Victron angażuje się w wiele lokalnych projektów na całym świecie, aby pomóc ludziom zyskać dostęp do prądu. To dzięki ich rozwiązaniom można w najbardziej odległych zakątkach świata korzystać z urządzeń elektrycznych. W swojej pracy realizują motto: „Energy. Anytime. Anywhere.”

W ofercie Victron Energy znajdziemy między innymi szeroki wybór ładowarek do akumulatorów oraz akcesoriów, które ułatwiają ich obsługę. VIctron udostępnia swoim klientom bezpłatne oprogramowanie,  pozwalające zarządzać zdalnie pracą systemu oraz ją nadzorować.

Dystrybutor Victron Energy w Polsce