akumulatory fullriver głębokiego rozładowania

Akumulatory Fullriver

Firma Fullriver to dobrze znany na amerykańskim rynku producent akumulatorów. Swoją działalność rozpoczęli w 1995 roku. Specjalizują się w produkcji akumulatorów AGM i żelowych. Ich akumulatory VRLA są najwyższej jakości. Mocna stroną Fullriver Baterries jest to, że sami kontrolują wszystkie etapy produkcji. Począwszy od odlewania kratek, przez filtrowanie wody po mieszanie kwasu. Dzięki ścisłej kontroli produkcji poszczególnych komponentów utrzymują wysoką jakość na stałym poziomie. Ponadto zdobyli wiele certyfikatów jakości m.in.:
  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 18001
  • TUV.
Nowym wyzwaniem, które podjęła firma Fullriver jest stworzenie i produkowanie akumulatorów, które będą miały nieograniczone możliwości zastosowań. Od solarów po auta wyścigowe, od AWP po zastosowania morskie oraz wszędzie tam gdzie tylko będą potrzebne. 

Oferta fullriver Battery

Oferta producenta akumulatorów Fullriver jest bardzo bogata. Posiadają najszerszy wybór akumulatorów 6V, 8V, 12V oraz 2V ogniw przemysłowych. Dostępne w standaryzowanych obudowach w systemach BCI  (Battery Group Size Chart), DIN. Czopy montowane w ich akumulatorach, występują w kilkunastu typach. Dzięki temu zyskują ogromny wachlarz zastosowań. Ze względu na te właśnie zastosowania oraz technologię produkcji podzielone są na serie. Dystrybutorem na Polskę jest Hurtownia Akumar S.C. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną akumulatorów z serii:

Cechy wspólne akumulatorów fullriver

·       wysoka pojemność,

·       długi cykl pracy przy głębokim rozładowaniu,

·       bezobsługowość,

·       możliwość montażu zarówno w pionie (na podstawie), jak i poziomie,

·       nawet do 35% szybsze ładowanie,

·       niemal całkowicie podlegają recyclingowi.

Bezpieczny Transport

Wszystkie baterie Fullriver zostały sklasyfikowane jako materiały bezpieczne. Dlatego można je bezpiecznie transportować drogą lądową, morską oraz w przestrzeni powietrznej.

gdzie kupić akumulatory fullriver?

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zaopatrzeniem w ilościach hurtowych skontaktuj się
z naszym przedstawicielem handlowym.


Akumulatory Fullriver dostępne są również w sprzedaży detalicznej 
w ogólnopolskiej sieci sklepów Dostawcy Prądu.

wizytówka przedstawiciela handlowego akumulatory przemysłowe, trakcyjne