Akumulatory Fullriver egl series

akumulatory fullriver seria egl

Fullriver EGL to wyjątkowa seria akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Oparta na technologii AGM przewyższa pod względem wytrzymałości i liczby cykli inne produkty przeznaczone do użytku w pojazdach elektrycznych o dużych wymaganiach. Producent deklaruje dwa razy dłuższą żywotność EGL w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami do wózków golfowych. O ich wydajności świadczy również o 35% szybsze ładowanie. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej użyć je ponownie. A to wszystko dzięki niskiemu oporowi wewnętrznemu. 

 

Jakie korzyści przynosi mocna, szczelna obudowa w standaryzowanych wymiarach?

To przede wszystkim większe możliwości ułożenia akumulatora – może pracować w pionie lub poziomie. To także łatwa wymiana dzięki standardowym wymiarom obudowy (GC8 i GC2). Bezpieczeństwo i ochrona przed wylaniem elektrolitu. Mocna budowa to również większa odporność na wibracje i wstrząsy. Aby to zapewnić Fullriver użył w ich konstrukcji grubszych płyt z czystego ołowiu oraz specjalnych spoin.


Bezobsługowe.

Wykorzystanie do ich konstrukcji technologii rekombinacji stwarza dodatkowe możliwości. Akumulatory są bezpieczne w użyciu, ponieważ nie emitują toksycznych gazów podczas ładowania. Dzięki temu można też montować je w kabinach pojazdów. To także bezobsługowość, ponieważ wydzielane gazy zostają skroplone i wracają do cel akumulatora, zachowując w nich odpowiedni poziom płynu.

 

Maksymalna wydajność.

Obecnie akumulatory Fulriver EGL są jednymi z najdłużej działających akumulatorów głębokiego rozładowania do pojazdów elektrycznych. Liczba cykli, które mogą przepracować jest imponująca. Sięga bowiem 1250 cykli przy rozładowaniu do 80%.

Gdzie stosować fullriver egl?

Dzięki wszystkim swoim zaletom Fullriver EGL ma różnorakie zastosowanie. Świetnie sprawdzi się w wózkach golfowych, ale nie tylko. To także godne polecenia rozwiązanie do pojazdów rekreacyjnych (kampery i przyczepy kempingowe), podnośników widłowych i platform jezdnych. To także warta rozważenia opcja akumulatora do instalacji solarnej.

zastosowania akumulatorów fullriver z serii egl