O NAS

KIM JESTEŚMY

O firmie Akumar

Hurtownia akumulatorów Akumar S.C. powstała w 2011 r. Jednak nasza przygoda z akumulatorami zaczęła się dużo wcześniej. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy jako sprzedawcy w małych sklepach z akumulatorami. Czerpaliśmy wiedzę od naszych ówczesnych mistrzów. Jednak przyszedł taki moment, w którym postanowiliśmy rozwinąć skrzydła. Na bazie zdobytej wiedzy i doświadczenia w handlu w branży akumulatorowej stworzyliśmy spółkę. Jej celem jest dystrybucja i sprzedaż hurtowa akumulatorów na rynku polskim. Poszerzanie gamy produktów jest odpowiedzią na rosnące i zmieniające się potrzeby klientów oraz pojawiające się nowości w ofertach producentów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Obecnie oprócz szerokiej gamy akumulatorów kwasowo-ołowiowych oraz litowo-jonowych rozruchowych, głębokiego rozładowania i trakcyjnych oferujemy urządzenia ułatwiające gospodarowanie energią. Mamy tu na myśli przetwornice, inwertery, falowniki, kable rozruchowe, urządzenia rozruchowe, akcesoria do fotowoltaiki i panele fotowoltaiczne. A także prostowniki i ładowarki do akumulatorów.

Akumar - oficjalny dystrybutor.

Budując systematycznie swoją pozycję na rynku, staliśmy się godnym zaufania partnerem. Nawiązaliśmy współpracę ze światowymi liderami w produkcji akumulatorów w zakresie dystrybucji ich produktów. Wśród nich wymienić możemy takie marki jak Duracell, Rocket, Fulbat, Fullriver, Trojan, Odyssey.

O NAS

Zespół Akumar.

Wkładamy wiele pracy w realizację swoich zadań, jednocześnie staramy się, aby to, co robimy, było dla nas źródłem satysfakcji. Dlatego, jako zespół, angażujemy się w różne akcje i wydarzenia.

• W 2016 roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w charytatywnym rajdzie „Złombol”. Eksploatując do granic wytrzymałości naszego zielonego żuka wspieramy szczytny cel, a przy okazji docieramy się jako zespół w ekstremalnych sytuacjach.
Wspieramy naszych partnerów handlowych i kooperantów poprzez organizację spotkań biznesowych, podczas których dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz przykładami dobrych praktyk.
• Udzielamy wsparcia technicznego w zakresie źródeł zasilania pasjonatom audiotunningu z grupy „Old Timer Squad”.
• Prezentujemy swoją ofertę na licznych imprezach targowych i tematycznych m.in.: Motor Show w Poznaniu, Boatex, Agro Show w Bednarach, Festiwalu Starych Ciągników w Wilkowicach, Night Power w Olsztynie i wielu innych.
• Przez wiele lat można było nas spotkać na legendarnym Moto Weteran Bazar w Łodzi, gdzie poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi oraz zyskaliśmy wiernych klientów wśród pasjonatów motocykli.

Poprzez udział w tego typu wydarzeniach budujemy zgrany zespół, który wspólnie podoła każdemu wyzwaniu. W naszym teamie znajdziecie osobowości z otwartymi umysłami i ułańską fantazją, speców od ścisłych rachunków, chłodnych kalkulacji i strategicznego myślenia, wyśmienitych handlowców, a przede wszystkim ekspertów od akumulatorów. Dzięki temu w naszej firmie ciągle wytyczamy nowe cele, które konsekwentnie realizujemy.

Zapraszamy do zakładki Oferta, gdzie prezentujemy nasze produkty. Niezbędne informacje dla osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę znajdują się w zakładce Współpraca. Zapraszamy do współpracy.

podejmij z nami współpracę