Akumulatory Exide

Exide Technologies S.A. to dobrze znana marka na światowym rynku akumulatorów. Od kilkudziesięciu lat produkuje akumulatory o wszechstronnym zastosowaniu. W jej ofercie znajdziemy:
  • akumulatory samochodowe,
  • akumulatory do motocykli, skuterów i quadów,
  • akumulatory do kosiarek i traktorków ogrodowych,
  • akumulatory do łodzi i kamperów,
  • akumulatory do pojazdów użytkowych w tym rolniczych i budowlanych.

Exide Technologies przez cały czas  rozwija się i wdraża nowe technologie takie, jak np. akumulatory GEL, czy akumulatory litowo jonowe Li-Ion. Na bieżąco aktualizuje długą listę pojazdów, do których można dopasować ich produkty. Dzięki temu właściciele nowych modeli pojazdów zawsze mogą dopasować akumulator Exide adekwatny do potrzeb.
Wysoka jakość akumulatorów motocyklowych oraz samochodowych produkowanych przez Exide zachęciła producentów pojazdów do stosowania ich na pierwszy montaż. Oprócz tego ich produkty świetnie radzą sobie na rynku wtórnym. Exide dzięki rozbudowanej i sprawnie działającej sieci dystrybucji dostarcza akumulatory do około 120 krajów.
Hurtownia akumulatorów Akumar dystrybutor Exide

Certyfikaty ISO i TS przyznane fabrykom Exide dają klientom pewność, że proces produkcji akumulatorów spełnia najwyższe standardy jakości. Firma oprócz produkcji zajmuje się również utylizacją i recyklingiem starych baterii. Takie działanie pomaga pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne. A pozyskane w ten sposób surowce są używane do dalszej produkcji. Exide oferuje swoim klientom także dodatkowe usługi, akcesoria i doradztwo.

Exide Motorbike & Sport

akumulatory motocyklowe Exide

Exide Marine & Multifit

akumulatory do łodzi, kamperów

Akumulatory samochodowe Exide

akumulatory samochodowe Exide