Deca Fast - urządzenia rozruchowe

Urządzenia rozruchowe Deca Fast

Mimo tego, że urządzenia Deca Fast są lekkie i mają niewielkie rozmiary, dostarczają zaskakująco dużą ilość energii. Jest jej tyle, że wystarczy do rozruchu silnika motocyklowego lub samochodowego.

Urządzenia rozruchowe Deca Fast w większości obsługują akumulatory 12 V. Model Fast 35K ma również opcję rozruchu przy napięciu 24V. Dzięki temu możemy go użyć do odpalenia większego silnika np. w samochodzie ciężarowym, łodzi.

W gamie Deca Fast mamy 5 modeli boosterów, które różnią się parametrami. Wszystkie modele mają wbudowany wskaźnik lub wyświetlacz, dzięki któremu łatwo skontrolujemy poziom naładowania baterii w urządzeniu. Urządzenia FAST służą do uruchamiania samochodowych silników benzynowych, zasilanych z akumulatora ołowiowego (WET, AGM, GEL) lub litowego (LiFePO4). Wybrane modele uruchomią także silnik typu diesel.

Poszczególne modele opisywanych urządzeń różnią się wyposażeniem dodatkowym. W zależności od modelu w zestawie możemy znaleźć: klemy, kabel z adapterem do gniazda zapalniczki, kabel USB  z zestawem końcówek do ładowania urządzeń, kabel micro-USB, ładowarkę.

Deca Fast – wydajny powerbank

Bateria litowa, która znajduje się wewnątrz boosterów kumuluje spory zapas energii. Zaletą baterii litowych oprócz dużej pojemności i małej masy jest zdolność szybkiego doładowania. Dlatego Deca Fast świetnie sprawdzi się jako powerbank o dużej pojemności, który po użyciu sprawnie doładujemy. Ich duża pojemność pozwala podładować baterie w takich urządzeniach, jak: laptopy, tablety, smartfony, aparaty cyfrowe, czytniki ebooków itp.

Deca Fast – pozostałe zalety

Deca Fast ma wbudowaną latarkę led o dużej jasności. To dodatkowe źródło światła przyda się w kryzysowej sytuacji. Do wyboru mamy trzy tryby pracy latarki:

  • oświetlenie ciągłe,
  • migający alarm,
  • sygnał SOS.

Technologia Smart Booster

Technologia Smart Booster zastosowana w wybranych produktach Deca chroni urządzenia przed szkodliwymi skutkami odwrotnej polaryzacji, zwarcia oraz nadmiernym rozładowaniem.